UPS kuriérTOVAR DORUČOVANÝ PREPRAVNOU BALÍKOVOU FIRMOU UPS

Doručenie do 24 hodín. Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške 2,64 EUR. V prípade objednania tovaru nad 70 €  je doprava ZADARMO. Platbu možno zrealizovať aj platobnou kartou. Číslo balíka a kontakt na kuriéra dostanete formou SMS.
Cena prepravy zahŕňa telefonické kontaktovanie zákazníka, pre prípadnú zmenu doby či miesta doručenia. 
Reklamácia zásielky je možná do 3 dní od doručenia, za predpokladu, že poškodenie nebolo zjavné pri odovzdaní!

POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť.

Zásielka je zvyčajne doručená do druhého dňa od odoslania. O odoslaní je zákazník informovaný e-mailom.

Slovenská poštaTOVAR DORUČOVANÝ SLOVENSKOU POŠTOU

Dodanie tovaru je do 24 hodín od jeho odoslania. Poštovné, ak nebude uvedené inak, je účtované vo výške 2,50 EUR. V prípade objednania tovaru nad 70 € je doprava ZADARMO.

Cena nezahŕňa žiadne ďalšie služby, pretože ich Slovenská pošta neponúka. Pokiaľ nebude objednávajúci zastihnutý, dostane do schránky oznámenie o doručení zásielky. Zásielku si môže vyzdvihnúť na uvedenej pošte alebo požiadať o opätovné doručenie. Úložná doba je 10 dní. U týchto zásielok nie je možná akákoľvek komunikácia s dopravcom a nemáme žiadnu možnosť zásielku ovplyvňovať či podrobne sledovať. Maximálna hmotnosť jedného balíka je 2 kg.

POZOR! Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo ak je porušená ochranná páska, uplatnite reklamáciu priamo u prepravcu. Za škody vzniknuté pri preprave nenesie dodávateľ zodpovednosť. Reklamácia zásielky je možná iba pri prevzatí!

Zásielka je zvyčajne doručená do druhého dňa od odoslania. O odoslaní je zákazník informovaný e-mailom.