• Je doručenie a balenie diskrétne?

  Áno. Balenie je diskrétne zabalené, bez akéhokoľvek označenia alebo reklamy na obálke.
 • Ako dlho bude trvať vybavenie objednávky?

  Capatrex je balený diskrétne do poštovej obálky. Domov k vám dorazí v čo najkratšej dobe a bez akéhokoľvek označenia alebo informácie o produkte nachádzajúcom sa v zásielke. Úplne rešpektujeme vaše súkromie. Zásielku odošleme z distribučného centra do 24 hodín od objednania. Objednávka dorazí väčšinou do dvoch dní od odoslania objednávky.
 • Ako sa CAPATREX užíva?

  Užíva podľa potreby, približne 30-60 minút pred plánovaným pohlavným stykom. Maximálna odporúčaná denná dávka sú 2 kapsule. Capatrex zapite plným pohárom vody min. 0,5 litra. Väčšinou sa užívajú dve kapsule, ktoré sa v tele rýchlo vstrebávajú. Plný pohár vody umožní bylinným zložkám hydratovať sa a zaručia maximálny prínos. Vplyv kapsule by sa mal dostaviť počas 20 – 30 minút, s celkovým účinkom počas až troch dní. Nie je vhodné užívať viac ako tri kapsule v priebehu 24 hodín. Veľa zákazníkov užíva preventívne jednu kapsulu denne, čo im zaručí veľmi silné dlhodobé výsledky.
 • Má Capatrex nejaké vedľajšie účinky?

  Predovšetkým vďaka svojmu stopercentnému prírodnému zloženiu, nemá Capatrex žiadne preukázateľné vedľajšie účinky. Našu patentovo chránenú zmes sme vyvinuli na základe odborných znalostí prírodných bylín a ich blahodárnemu vplyvu na ľudský organizmus. Na rozdiel od podobných chemických, na trhu ponúkaných prípravkov, môžete tento vysoko účinný produkt užívať bez obáv z vedľajších účinkov. Približne pri jednom z desiatich uživateľov po užití prvej dávky k začervenaniu tváre a pocitu tepla po celom tele. To je spôsobené zvýšením obehovej činnosti, spôsobenej aktívnymi zložkami tabletky. U niekoľkých užívateľov s podobnou skúsenosťou sa tieto pocity vytrácajú po užití tretej až štvrtej dávky. Pokiaľ máte akékoľvek zdravotné komplikácie, doporučujeme užívanie nášho prírodného produktu najskôr prekonzultovať s vaším lekárom.
 • Môžem normálne fungovať ďalej aj keď sa /plánované veci/ neuskutočnia?

  Áno. Keďže je produkt bez vedľajších účinkov a nemajú na bežné fungovanie človeka, bez problémov sa môžete venovať ďalšej dennej práci.
 • Ako dlho pôsobí účinok CAPATREX?

  Jedna kapsula CAPATREX môže účinkovať až 72 hodín.
 • Môže mi dlhodobé užívanie tohto produktu uškodiť?

  Nie to isto nie. Nakoľko je produkt prírodného charakteru, dlhodobé užívanie môže byť len zdraviu a potencii prospešné.
 • Aby Capatrex účinkoval, musím ho úžívať dlhodobo?

  Zloženie prípravku Capatrex je účinné a natoľko silné, že vďaka jednorázovému užitiu získate výsledok. Ale s každou ďalšou dávkou zvyšuje sexuálnu výkonnosť vášho tela. Mužské telo reaguje veľmi priaznivo na dlhodobú spotrebu nášho patentovo chráneného prípravku na posilnenie sexuálneho výkonu. Ak chcete dosiahnuť trvalé zlepšenie s neuveriteľnými výsledkami, odporúčame užívať jednu dávku Capatrexu za tri a až päť dní.
 • Alkohol a CAPATREX

  Keďže je Capatrex™ vyrobený úplne na prírodnej báze, môžete ho užívať i pri konzumácii alkoholu. Pokiaľ vám však ide o zreteľný účinok, podobne ako aj u ostatných bylinných prípravkoch nie je vhodné spolu s tabletkou požívať alkohol v nadmernom množstve. Alkohol sám osebe omedzuje schopnosť dosiahnutia tvrdej, pevnej erekcie, čo môže čiastočne znížiť účinnosť Capatrex™. Nie je to síce zázračný liek na všetky problémy s ochabnutím pri konzumácii alkoholu, ale celkom určite vám pomôže tento problém zvládnuť. Ale po užití pohár piva sa odporúča, hlavne kvôli pitnému režimu, ktorý je treba dodržať.
 • Ako sa Capatrex vyrába?

  Výrobný závod, schválený americkým Úradom pre kontrolu potravín a liečiv FDA ,patrí k najprestížnejším závodom dodržujúcim zásady správnej výrobnej praxe. Aby sme dodali tento najbezpečnejší produkt, vyrobený na úplne prírodnom základe, riadime sa tiež postupmi schválenými Národnou nadáciou pre záležitosti hygieny NSF. Zamestnanci nášho závodu sú skúsení, vyškolení pracovníci, odhodlaní zaistiť optimálnu kvalitu výrobku a jeho správnu konzistenciu.
 • Capatrex v porovnaní s inými dostupnými produktami?

  Capatrex je nepochybne produkt najvyššej kvality, ktorý na rozdiel od iných výrobkov obsahuje veľké obsah exotických bylín. Pri výrobe sú používané len prvotriedne byliny z celého sveta, vypestované s maximálnou starostlivosťou a ktoré sú extrahované v prísne stanovených pomeroch. Vďaka náročnému vývoju bolo objavené dokonalé zloženie a vyvážený pomer týchto bylín, ktoré zaručujú maximálnu sexuálnu výkonnosť. Preto výrobcovia žiadali a obdržali patent zmesi Capatrex. Sme presvedčení, že náš produkt je v súčastnosti najlepším prírodným výrobkom svojho druhu na trhu.
 • Na ako dlho mi vydrží balenie 10 kapsúl?

  Pre zlepšenie výkonnosti stačí kedykoľvek 1 kapsula 20-30 minút pred sexuálnou aktivitou.Pri problémoch s potenciou mnohým užívateľom stačí pre zaručenie dlhodobého pozitívneho účinku Capatrexu užitie jednej kapsule sa tri až päť dní. 10 kapsúl vydrží veľkému počtu našich pravidelných zákazníkov takmer viac ako mesiac. Pri zvýšenom dávkovaní sa vaša denná spotreba môže zvýšiť. Pokiaľ budete užívať dve kapsule naraz, zaznamenáte lepší účinok počas troch a ž piatich dní medzi týmito dávkami, doporučujeme užívať dve kapsule raz za tri až päť dní. Capatrex sa u každého užívateľa, kvôli rôznej telesnej stavbe a rôznemu pôsobeniu na obehový systém, vstrebáva inak, teda aj doba spotreby štandardného balenia sa môže líšiť.
 • Môžem užívať CAPATREX, keď mám problémy so srdcom?

  Prípravok CAPATREX nesmú užívať ľudia s chorobami srdca.
 • Kedy nesmiem užívať CAPATREX?

  CAPATREX neužívajte ak u vás niekedy prišlo k alergickej reakcii na tieto prípravky alebo na niektorú z pomocných látok a ak máte srdcovú poruchu alebo závažnú poruchu pečene príp. máte bližšie nezistené problémy s Vašim srdcom a tiež ak ste mali nedávno cievnu mozgovú príhodu, srdcový infarkt alebo ak máte nízky krvný tlak. Tento produkt sa neodporúča užívať ak máte vzácnu vrodenú poruchu sietnice a tiež ak máte vredovú chorobu alebo poruchu krvácania.
 • Sú osobné údaje o zákazníkoch dostatočne zabezpečené?

  Vaše údaje sú maximálne zabezpečené. Vzhľadom na to, že absolútne rešpektujeme súkromie a pocit bezpečia našich zákazníkov, neposkytujeme ich údaje žiadnej tretej strane. V súvislosti s kúpou prípravku Capatrex nikdy nebudete oslovení žiadnou inou spoločnosťou. Vaše údaje sú maximálne zabezpečené.