KEDY UŽÍVAŤ CAPATREX ™
Či už sa stretávate s dysfunkčnou poruchou erekcie alebo chcete dosiahnuť tvrdšie a uspokojivejše erekcie, odbornú pomoc vám poskytne práve prípravok Capatrex ™. Vek rovnako ako mnoho ďalších rôznorodých zdravotných a psychických faktorov prispieva k zníženiu mužskej sexuálnej výkonnosti a libida. CAPATREX ™ vám poskytne väčšiu sexuálnu výkonnosť, podporí vašu erekciu a skráti dobu na ďalšiu sexuálnu aktivitu až o 70% 


Capatrex

je popredným svetovým prípravkom na podporu erekcie. Tento potravinový doplnok je zložený z čisto prírodných látok obsahujúci exotické byliny, ktoré napomáhajú mužskej výkonnosti. Jednoznačne jedinečným zložením sa capatrex zaraďuje medzi jednotku vo svojej kategórií. Účinnosť prípravku Capatrex nastáva do 30-90 minút. Vek a mnoho ďalších rôznych zdravotných a psychických faktorov prispievajú k zníženiu mužskej sexuálnej výkonnosti a libida.

 

Kedy užívať Capatrex:

  • nespokojnosť  s dostatočnou erekciou
  • dosiahnutie rýchlejšej erekcie
  • problémy s erekciu pri strese
  • pre kvalitný a intenzívnejší zážitok
  • zvýšenie sexuálneho libida

 

Prečo užívať Capatrex:

Capatrex je voľne predávaný prípravok s rýchlym nástupom účinku, pripraví Vás k akcii a poskytne hmatateľné výsledky trvajúce až 72 hodín. Poskytne Vám silnejšie libido, väčšie vzrušenie, zvýšenú citlivosť, tvrdšiu erekciu a kvalitnejší orgazmus. Vyrobený na úplne prírodnej báze, môžete ho užívať  aj pri konzumácii alkoholu. Pri výrobe sú použité len prvotriedne byliny, ktoré sú extrahované v prísne stanovených pomeroch. Prípravok obsahuje patentovo chránenú zmes bylinných prísad. Nemá žiadne známe vedľajšie účinky.

 

Capatrex vám poskytne väčšiu sexuálnu výkonnosť, podporí vašu erekciu a skráti dobu na ďalšiu sexuálnu aktivitu až o 70 %.