Obsah prípravku a dávkovanie

Bylinný obsah prípravku

Capatrex™  sa skladá z následujúcich bylín. Ich množstvo a dávkovanie zostáva výrobným tajomstvom, nakoľko práve toto zloženie predstavuje našu udržateľnú konkurenčnú výhodu. Strávili sme päť rokov určovaním najvhodnejšieho podielu a pomeru jednotlivých výťažkov a spôsobom ich namiešania. Náš výskum a inovácie nemá na trhu konkurenciu.
 Piper Longum(Korenie dlhé – 80 mg) 

Piper Longum(Korenie dlhé – 80 mg)

Korenie dlhé patrí vlastne do rovnakej rodiny ako korenie čierne, ktorého sušené zrnká používame ako  korenie. Podľa ajurvédy ma toto korenie yogavany efekt, to znamená, že zvyšuje účinky ďalších bylín a slúži aj ako bylina distribútor. Korenie detoxikuje telo, ukľudňuje nervy. V prípravku Capatrex™  sa používajú len tie najčistejšie a najkvalitnejšie rastliny. Extrahujeme iba tie najlepšie rastliny od čínskych pestovateľov a spracovateľov s certifikátom SVP, čo mnohí naši konkurenti povedať nemôžu.  Panax Ginseng(Extrakt ženšenu – 64 mg) 

Panax Ginseng(Extrakt ženšenu – 64 mg)

Ženšen je známa rastlina pestovaná na úpätí hôr v Číne, ktorá sa používa  už od dôb starovekej Číny. Používa sa pre svoje účinky pri problémoch s impotenciou, erekčnou disfunkiou a mužskou neplodnosťou. Navyše je preukázané, že zvyšuje sexuálnu výdrž, bez toho, že by ovplyvňovala krvný obeh. Prvotriedny ženšen pravý ( Panax ginseng) užívaný v zmesi Capatrex™   sa po zbere odborne extrahuje pomocou technológie Extractacell Technology™  v pomere viac ako 25:1, čo mnohonásobne prevyšuje potenciu látky v tejto patentovanej zmesi.


 Cinnamomum Cassia (Škorica – 68 mg) 

Cinnamomum Cassia (Škorica – 68 mg)

Škorica, ktorá sa tradične používa ako korenie, je v podstate látka so silnými antioxidačnými účinkami a vplyvom na obehovú sústavu. Je tiež preukázané, že má protizrážanlivé účinky na krv. Škorica rozťahuje cievy a tepny, ktoré podporujú zdravú a účinnú genitálnu funkciu. Kôra z catuaby užívaná v prípravku Capatrex™ sa odborne extrahuje v pomere 45:1 pomocou technológie Extractacell Technology™, čím sa dosahuje štyridsaťpäťkrát väčšia potencia, než ako má bežne predávaný prášok z kôry škorice.


  

Rozchodnica rastie prevážne v Skalistých horách a Alpách. Je známa pre svoje ohromujúce účinky na zvýšenie energie a tiež značný vplyv na libido a obehovú funkciu. Rusi a Škandinávci ju po stáročia používajú proti erekčnej dysfunkcii a impotencii, Jej pôsobenie na zlapšenie sexuálnej chuti a funkcie je doloženie mnohými štúdiami. Rozchodnica používaná v prípravku Capatrex™ je tej najlepšej kvality a zbiera sa v Alpách a Pyrenejách. Potom sa extrahuje v pomere viac ako 20:1 pomocou technológie Extractacell Technology™, ktorá zosiluje jej prirodzené účinky.


 Polysacharid (Škrob – 4mg) 

Polysacharid (Škrob – 4mg)

Ide o polysacharid s funkiou zásobovacej látky. Ukladá sa procesom asimilácie v zásobných orgánoch rastlín (semenách kukurice, pšenice, ryže a ďalších alebo v hľuzách zemiakov) vo forme škrobových zŕn. Zvlásť bohaté na škrob sú zemiaky, banány, obilniny a tapioka. Získavanie škrobu je mechanické – surovina je rozdrvená  a škrob je z nej získavaný vypieraním. Škrob sa používa napríklad v potravinárstve a tiež vo farmácii. 


Dávkovanie:


Capatrex™   zapite plným pohárom vody min. 0,5 litra. Väčšinou sa užíva jedna až dve kapsule, ktoré sa do tela rýchlo vstrebajú. Väčšie množstvo vody umožní bylinným zložkám hydratovať sa a zaručia tak maximálny prínos. Vplyv kapsule ( kapsúl) by sa mal dostaviť počas 20-30 minút, s celkovým účinkom počas až troch dní. Pre momentálnu sexuálnu výkonnosť užite jednu až dve kapsule 20-30 minút pred sexuálnou aktivitou. Nie je vhodné užívať viac ako dve kapsule v priebehu 24 hodín. Veľa zákazníkov užíva preventívne každý tretí deň jednu až dve kapsule, čo im zaručí veľmi silné dlhodobé výsledky.

 

Doplnok stravy. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy... Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Skladujte mimo dosah detí. Pri užívaní liekov na liečbu sexuálnej dysfunkcie doporučujeme konzultáciu s lekárom. Skladujte na suchom a tmavom mieste, pri teplote do 25 °C.